Jilemnického 3, 081 02 - 051 / 7594 190
  • |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt
  • O NÁS
  • KONTAKT
  • DOPYT
  • PARTNERI
  • ESHOP
o spoločnosti

Termostatické ventily

A-exact
V-exact II
Standart
Ventily pre samotiažne a jednorúrkové sústavy
S obráteným smerom toku
Trojcestné radiátorové ventily
TRV-2, TRV-2S
Príslušenstvo a vymeniteľné diely

 

A-exact

Termostatický ventil A-exact je vybavený unikátnym regulátorom prietoku, ktorý pracuje úplne automaticky. Požadovaný prietok možno priamo nastaviť na telese termostatického ventilu nastavením zodpovedajúce hodnoty nastavenia. Hydraulické vyváženie vykurovacieho okruhu možno tak vykonať veľmi ľahko a rýchlo. Automatický obmedzovač prietoku integrovaný v telese termostatického ventilu zaistí obmedzenie maximálneho prietoku podľa nastavenej hodnoty zodpovedajúce požadovanému výkonu vykurovacieho telesa.

V-exact II

Termostatické radiátorové ventily V-exact II sú určené pre dvojrúrkové sústavy s núteným obehom s bežnými aj veľkými teplotnými spády. Integrované plynulé nastavenie umožňuje presné hydronickej vyváženie jednotlivých vykurovacích telies s cieľom zabezpečiť požadovaný prietok podľa výkonových požiadaviek. Ventil s veľkým prietokovým rozsahom vyniká optimalizovaným tvarom telesa pre veľmi tichá prevádzka a veľmi malé prietokové tolerancie.

Standart

Radiátorové ventily Standard sú určené pre sústavy s núteným obehom s bežnými teplotnými spády. Dvojitý O-krúžok a teleso ventilu z nehrdzavejúceho bronzu je zárukou dlhej životnosti bez nutnosti údržby.

Ventily pre samotiažne a jednorúrkové sústavy

Radiátorové ventily s veľmi malým odporom sú vhodné pre sústavy s malými teplotnými spády, jednorúrkové sústavy alebo dvojrúrkové samoťažné sústavy.

S obráteným smerom toku 

Radiátorové ventily pre obrátený smer toku môžu byť použité vo dvojtrubkových sústavách pri zámene prívodného a vratného potrubia (prejavuje sa klopaním ventilovej vložky). Ventil možno tiež inštalovať do vratného potrubia u vysoko položených vykurovacích telies.

Trojcestné radiátorové ventily

Trojcestné radiátorové ventil sú určené pre dvojrúrkové sústavy s núteným obehom. K dispozícii je špeciálny ventilová vložka pre jednorúrkové sústavy. Ak dôjde k uzavretiu termostatických ventilov súčasne, zvýši sa u bežných čerpadiel výtlačná výška. Keď trojcestné ventily uzatvárajú prietok do vykurovacieho telesa, súčasne otvárajú skrat, tým je udržovaný prietok čerpadlom a nedochádza k výraznému nárastu tlakovej diferencie. Obtok môže byť pripojený na spätné potrubie príslušným T-kusom.

TRV-2, TRV-2S

Termostatické ventily určené primárne pre vykurovacie telesá vykurovacích sústav a sekundárne pre malé koncové zariadenia chladiacich sústav.

Príslušenstvo a vymeniteľné diely

Príslušenstvo, náhradné diely a diely pre prestavbu termostatických ventilov A-exact, V-exact II, TRV-2/TRV-2S, Standard, ventily pre samotiažne sústavy, ventily a diely pre opačný smer prúdenia a termostatické trojcestné ventily.Také pre ventily a šróbenie Radiett / Renovett, Flowrett, Tworett, TA-UNI, TRIM / TRIM A, RADITRIM A. Taktiež pre staršie TA ventily napr TRV 400, RVT, RVO.

Hľadáte zariadenie, ktoré ste v našej ponuke nenašli?
Neváhajte nás kontaktovať a my Vám s tým ochotné pomôžeme :)

Pre odoslanie správy prepíšte text z obrázku. captcha