Jilemnického 3, 081 02 - 051 / 7594 190
  • |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt
  • O NÁS
  • KONTAKT
  • DOPYT
  • PARTNERI
  • ESHOP
o spoločnosti

3-cestné termostatické ventily

Trojcestné zmiešavacie ventily
Trojcestný prepínací ventil

1.Trojcestné zmiešavacie ventily

Bez alebo s nastavením , pre vykurovacie a chladiace systémy .
Trojcestné zmiešavacie ventily sú určené pre zmiešavacie funkciu vo vykurovacích a chladiacich aplikáciách . K dispozícii sú v prevedení bez as možnosti nastavenia prietoku .

Technický popis:
Trojcestné zmiešavacie ventily sú k dipozícii sa bez možnosti nastavenia prietoku . Sú určené pre vykurovacie a chladiace systémy . Teleso je vyrobené z nehrdzavejúceho bronzu a ochrannou krytkou . Nerezové vreteno je tesnené dvoma O - krúžky , vonkajšie O - krúžok je možné vymeniť za prevádzky sústavy .
Prevedenie : plošne tesniaci s T - kusom , ktoré možno pripojiť pomocou závitových , spájkovacích a navarovacích vsuviek .
Prevedenie : kónicky tesniaca DN 15 s vonkajším závitom G3 / 4 možno pripojiť k medeným , plastovým , viacvrstvovým plastovým alebo presným oceľovým rúrkam pomocou HEIMEIER zvieracích skrutkových spojení .

Prevádzková teplota od 2-120 ° C , s ochrannou montážnou krytkou alebo pohonom do 100 ° C. Dovolený prevádzkový pretlak 10 bar .
Max . dovolená tlakovej diferencie :
DN 15 = 1.20 bar
DN 20 = 0.75 bar
DN 25 = 0.50 bar
DN 32 = 0.25 bar


2.Trojcestný prepínací ventil

Pre vykurovacie a chladiace systémy
Trojcestné prepínacie ventily sú určené pre reguláciu výkonu zariadení zmenou prietokového množstva alebo pre prepínanie okruhov alebo zdrojov tepla .
 
Technický popis:
HEIMEIER trojcestné prepínacie ventily sú určené pre reguláciu prietoku vo vykurovacích a chladiacich sústavách , sú vyrobené z nehrdzavejúceho bronzu s ochrannou krytkou .
Nerezové tiahlo je tesnené dvoma O - krúžky , vonkajšie O - krúžok je vymeniteľný za prevádzky sústavy .
Prevedenie : plošne tesniace bez alebo s T - kusom . Pripojenie pomocou závitových , spájkovacích alebo navarovacích vsuviek .
Teleso ventilu DN 15 je opatrené kónicky tesniacimi vonkajšími závitmi G3 / 4 , ktoré možno opatriť HEIMEIER zverným šróbením pre pripojenie plastových , viacvrstvových plastových , medených a presných oceľových trubiek .
Max . dovolený prevádzkový tlak 10 bar .
Nízkotlaková para 110 ° C / 0,5 bar .
Max . dovolený tlakový rozdiel :
DN 15 = 1.20 bar
DN 20 = 0.75 bar

DN 25 = 0.50 bar

Hľadáte zariadenie, ktoré ste v našej ponuke nenašli?
Neváhajte nás kontaktovať a my Vám s tým ochotné pomôžeme :)

Pre odoslanie správy prepíšte text z obrázku. captcha